مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گاز سه شعله / قیمت خرید اجاق گاز سه شعله عمده و تکی

قیمت خرید اجاق گاز سه شعله عمده و تکی

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-1–>خرید اجاق گاز سه شعله در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برلی خرید اجاق گاز سه شعله در مدل های رومیزی، صفحه ای توکار، کابین دار و طرح فر در مدل ها و قیمت های مختلف، اجاق گاز سه شعله رومیزی ساده، اجاق گاز سه شعله صفحه ای تو کار و … در ادامه با ما همراه باشید.

خرید اجاق گاز سه شعله

خرید اجاق گاز سه شعله در مدل های مختلف

برای خرید اجاق گاز سه شعله ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که منطور ما از اجاق گاز سه شعله چه مدل از انواع اجاق گاز ها است. اجاق گاز سه شعله در مدل های مختلفی مانند سه شعله رومیزی ساده و معمولی، اجاق گاز سه شعله صفحه ای توکار، اجاق گاز سه شعله کابین دار یا طرح فر همه اجاق گاز های سه شعله هستند. در ادامه ما به توضیح هرکدام از این مدل ها می پردازیم.

خرید اجاق گاز سه شعله رومیزی ساده

اجاق گاز های رومیزی را هرگز نباید با اجاق گاز های صفحه ای اشتباه گرفت. اجاق گاز های رومیزی به اجاق گاز هایی می گویند که مدل های ساده و یا قدیمی دارند. این اجاق گازها معمولا از بدنه فلزی و یا پایه دار هستند. رویه این مدل از اجاق گاز ها از جنس لعاب و یا استیل می باشد. در برخی نمونه ها جدیدا از رویه های شیشه ای نیز استفاده می شود. البته قیمت خرید اجاق گاز سه شعله رومیزی با رویه شیشه ای گرانتر از دیگر مدل هاست.

خرید اجاق گاز سه شعله

خرید اجاق گاز سه شعله صفحه ای یا توکار

قیمت خرید اجاق گاز سه شعله صفحه ای یا توکار از دیگر مدل ها کمی گرانتر است. اجاق گاز های صفحه ای از جنس شیشه و یا استیل ساخته می شوند. این اجاق گاز ها توکار هستند و در درون بالای کابینت جاسازی می شوند. معمولا اجاق گاز های سه شعله صفحه ای ترموکوپل و فندک نیز دازند.

خرید اجاق گاز سه شعله

خرید اجاق گاز سه شعله طرح فر

برای خرید اجاق گاز سه شعله طرح فر نیز باید به این نکته دقت کنید که این مدل از اجاق گاز ها معمولا بدون ترموکوپل اند. چرا که در صورت نصب ترموکوپل بر روی محصول تمام شیرآلات و سرشعله ها باید تعویض شوند و این غیر از قیمت هر شاخه ترموکوپل باعث افزایش قیمت محصول می شود.

خرید اجاق گاز سه شعله

قیمت خرید اجاق گاز های سه شعله

قیمت خرید اجاق گاز سه شعله در مدل های مختلفی که در بالا دکر شد بستگی به نوع و برند و امکانات محصول دارد. برای خرید عمده و یا تکی هرکدام از محصولات مورد نظر خود همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. همچنین برای مشاوره در مورد خرید انواع اجاق گاز های دیگر در مدل  ها وبرند های مختلف می توانید با کارشنلاسان فروش ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.parsgaz.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز رومیزی سه شعله

فروش عمده اجاق گاز رومیزی سه شعله

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-1–>c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-0–> رومیزی سه شعله موجود در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای خرید عمده انواع …