مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گاز صفحه ای / خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه با بهترین قیمت

خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه با بهترین قیمت

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-1–>خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه به صورت مستقیم. برای خرید انواع اجاق گاز های صفحه ای با قیمت بسیار مناسب از بانه، دریافت قیمت انواع اجاق گاز های صفحه ای ایتالیایی، اجاق گاز صفحه ای ترک و انواع اجاق گاز های شرکتی و بدون گارانتی از بانه در ادامه با ما همراه باشید.

خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه

خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه

خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه و یا در کل خرید انواع لوازم خانگی از بانه چند وقتی است که در بین مردم رواج پیدا کرده. قبل از شروع تحریم ها و در زمانی که قیمت دلار و ارز های خارجی پایین بود واردات و یا قاجاق لوازم خانگی از خارج به داخل کشور بسیار پر سود و به صرفه بود. اما همزمان با بالا رفتن قیمت ارز های خارجی واردات و یا حتی قاچاق این محصولات به داخل کشور دیگر چندان به صرفه نیست. برای مثال برای خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه در برند هایی مانند بوش و لوفرا می توانستید با حداکثر دو میلیون تومان محصول خود را تهییه کنید. اما در حال حاضر همان محصولات اگر واقعی و اصل باشند حتی در صورت عدم پرداخت هرگونه هزینه گمرکی باید چیزی در حدود 6 تا 8 میلیون تومان هزینه کنید.

خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه

قیمت خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه

همان طور که در بالا اشاره شد اگر قیمت خرید اجاق کاز صفحه ای از بانه کمتر از 6 میلیون تومان باشد به احتمال بسیار زیاد آن محصول خارجی نیست و تولید داخل اما با برند و مارک خارجی است. در داخل کشور شرکت ها و یا حتی کارگاه ای تولیدی بدون مجوز زیادی در حال تولید انواع اجاق گاز صفحه ای با برند های خارجی هستند. بنابراین اگر به دنبال خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه هستید حتما به این موضوع دقت داشته باشید که پول اضافی به محصول تقلبی پرداخت نکنید.

خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه

خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه با برند های معتبر

برای خرید اجاق گاز صفحه ای از بانه در انواع برند های معتبر خارجی همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا علاوه بر راهنمایی و مشاوره خرید هر کدام از اجاق گاز ها از قیمت روز انواع محصولات با خبر شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.parsgaz.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز صفحه ای با قیمت

فروش اجاق گاز صفحه ای با قیمت عمده

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-2–>فروش اجاق گاز صفحه ای با قیمت عمده در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای …